Vítejte na stránkách Crespo, s. r. o.

Jsme havlíčkobrodská reklamní agentura nabízející kompletní služby v oblasti reklamy, webdesignu, tisku a propagace.

Co umíme? Připravit kvalitní grafické návrhy, zvolit nejefektivnější technologie výroby a garantovat kvalitní aplikaci a montáž.
Díky dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme utvářet Vaši jedinečnost a plnit Vaše obchodní cíle.

Kontakt | Napište nám | Služby | Kalendáře 2024 | Katalog reklamních předmětů

Služby

Grafické studio

Logo

Naše služby začínají u systémové práce návrhu a řešení firemního stylu (corporate identity) malých i velkých firem, značek produktů či akcí. Nejvýraznějším vizuálním prvkem, který komunikuje pozici firmy, je firemní značka. Těší nás, když námi navržená loga vidíme i po letech funkční a úspěšná.

Grafický manuál

Sebelepší logo nezaručí firmě profesionální image. Logo je jen jedním z kamínků veliké mozaiky (třebaže tím nejviditelnějším). Stalo se již samozřejmostí, že dobré logo doprovází tzv. grafický manuál, který popisuje pravidla pro jeho používání, definuje i další důležité vizuální standardy. Jako je firemní barevnost, firemní písmo, podobu akcidenčních materiálů (od vizitek po faxovou zprávu), popisuje grafickou podobu například firemních dopravních prostředků, propagačních předmětů, orientačních systémů, vlajek, venkovních značení a mnoha dalších.
 

Ostatní grafické práce

Kromě zakázek prezentovaných ve vlastních kapitolách řešíme i množství dalších grafických aplikací. Vytváříme různorodé prospekty, katalogy, pozvánky, letáky, jídelní lístky, brožury, programy, vstupenky ...
 

Webdesign

Pokud se chcete na Internetu zviditelnit, potřebujete dát vědět kdo jste, co děláte a kde Vás zákazníci najdou, tak potřebujete mít svoji internetovou prezentaci.

Taková prezentace musí být obsahově promyšlená, zajímavě graficky zpracovaná a musí korespondovat s jinými způsoby prezentace společnosti.

Za tímto účelem jsou Vám k dispozici naši zkušení analytici, kteří Vám ochotně pomohou se stanovením struktury a obsahu celé prezentace a kreativci kteří dle jejich zadání následně zhotoví několik grafických návrhů tak, abyste si mohli pohodlně vybrat.

Precizním zpracováním respektujícím nejnovější technologie a normy pak programátoři vše promění ve finální dílo.
 

Venkovní reklama, signmaking

Pod tímto anglickým výrazem se skrývá vše, co označuje Vaši společnost, podnik nebo obchod.

Zejména: cedule, polepy výloh, štíty, transparenty, billboardy, polepy a celopolepy aut a plachet, světelné panely, totemy, polepy perforovanou folií atd.
 

Polepy automobilů a jiných dopravních prostředků

Pro polepy oken dopravních prostředků používáme perforovanou folii, která umožňuje řidiči i cestujícím výhled ven a zabraňuje pohledu dovnitř.

Částečným polepem automobilů použitím barevných fólií snadno docílíte efektivního zviditelnění vaší firmy na vašich autech.

Celopolepy dopravních prostředků - autopřevleky - umožňují celkovou změnu barvy vašeho vozidla.

Stone Protect - celopolep nebo částečný polep čirou folií sloužící k ochraně laku, která zcela zachová původní podobu laku. Zejména se aplikuje na části karoserie, které nejvíce trpí na poškození drobnými kamínky (kapota, nárazníky, přední blatníky a prahy)
 

Reklamní předměty

V našich katalozích reklamních předmětů si jistě vyberete z nepřeberného množství nejrůznějších dárků od těch nejlevnějších po dokonale luxusní pro nejvýznamější obchodní partnery.

Samozřejmostí je označení těchto předmětů Vaším logem nejvhodnější technologií pro daný typ dárku, tj. tamponový tisk, sítotisk, gravírování, laser, výšivka atd.
 

Digitální tisk

Nabízíme zajištění kompletní realizace Vaší zakázky včetně tiskového zpracování a to jak digitálním tiskem (malonákladové zakázky) tak i tiskem ofsetovým (zakázky většího objemu a kvality). Výběr je z mnoha druhů papírů od základních po speciální. Samozřejmostí jsou nejrůznější finální a dokončovací práce jako laminace, lakování, ohýbání nebo výsek.

Digitální tisk CANON C60

Nabízíme barevný digitální tisk do formátu SRA3 na celou řadu různých tiskových materiálů do gramáže 350 g/m2. Nízké náklady se příznivě promítají do konečné ceny tisku.

Tiskneme: letáky, vizitky, pozvánky, novoročenky, plakáty, samolepky, skládačky, katalogy, nabídkové listy, ceníky apod. Lze dohodnout i tisk do druhého dne či na počkání.
 

Informační a orientační systémy

Specializace na výrobu a zpracování modulových informačních a orientačních systémů ze slitin hliníku. Výroba rámovací systémů pro reklamní účely.
 

Razítka

Razítka nejrůznějších tvarů a velikostí umožní, aby i tato nejběžnější věc ve Vašem podnikání dala na každém dokladu vědět, že jste firma, která má svojí image propracovanou a dbá i na detaily.

V případě zájmu o naše služby použijte, prosím, poptávkový formulář.
Děkujeme.

Crespo reklama

Copyright © 2005-2024 Crespo, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Administrace | Mapa stránek | Cookies